Krievijas hokejisti «izmoka» uzvaru pār Vāciju

Pasaules čempionāta otrajā pusfināla mačā šovakar Krievijas izlase ar 2:1 pārspēja Vācijas valstsvienību.

Pirmās trešdaļas vidū krievi nopelnīja vairākus noraidījumus pēc kārtas, turklāt Nikolajs Kuļomins par pretinieka grūdienu apmalē saņēma 5+20 soda minūtes. Tomēr vāciešiem vārtus izdevās gūt tikai 16. minūtē, kad lielo skaitlisko vairākumu realizēja komandas kapteinis Marsels Gocs.

Otrajā periodā krievi aktīvi veidoja uzbrukumus, taču līdz reālām vārtu gūšanas iespējām tika retu, turpretī Vācijas hokejisti atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem - bija gan izgājiens viens pret vienu, gan divi pret vienu. Taču trešdaļas 12. minūtē Krievijas izlase panāca izlīdzinājumu, kad Robertu Zepu ar spēcīgu un precīzu metienu vārtus stūrī pārspēja Jevgeņijs Malkins.

Trešajā periodā krievi turpināja uzbrukt, bet vācieši meistarīgi aizstāvējās un centās atbildēt ar pretuzbrukumiem. Spēles beigās Vācijas komanda pat izturēja mazākumu, taču pirmspēdējā mača minūtē pēc Filipa Gogullas kļūdas laukuma viduszonā Krievijas hokejisti aizskrēja pretuzbrukumā un Pāvels Dacjuks guva uzvaras vārtus.

Pirmajā pusfinālā šodien Čehijas hokejisti pēcspēles metienu sērijā pieveica Zviedrijas valstsvienību.

Spēle par bronzas medaļām svētdien sāksies pulksten 17.15, bet finālmačs sāksies pulksten 21.15.