Krievijas hokejisti spēles izskaņā izrauj uzvaru pār zviedriem Papildināts

9 komentāri

Pie panākuma Pirmā Kanāla kausa izcīņā hokejā ceturtdien tika Krievijas izlase, kas savā laukumā pārspēja Zviedriju.

Krievijas hokejisti spēles izskaņā izrauj uzvaru pār zviedriem

Krievijas hokejisti Sočos bija pārāki ar rezultātu 3:2. Aizvadītā spēle norisinājās Eirotūres trešā posma ietvaros.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 1:1, bet otrajā periodā vārti netika gūti. Noslēdzošajā periodā vispirms krievi panāca 2:1, vēlāk zviedri izlīdzināja rezultātu, bet uzvaru 18.minūtē atnesa Nikolajs Prohorkins.

Savukārt šovakar otrajā mačā tikās Čehijas un Somijas hokejisti, pie uzvaras ar 2:0 tiekot Čehijas valstsvienībai.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumu otrajā periodā atzīmējās Petrs Nedveds, bet mača izskaņā Jaroslavs Hlinka ripu raidīja tukšos vārtos.

Tikmēr pārbaudes spēli Francijā vēlu vakarā aizvadīs Krievijas otrā izlase, kura tiksies pret laukuma saimniekiem.