Krievijas izlases treneris: Bobslejistu diskvalifikācija ir politiska spēle

Apollo
50 komentāri

Krievijas bobsleja izlases vecākais treneris 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs Vladimirs Boicovs uzskata, ka Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) atņemtās zelta medaļas bobsleja stūmējiem Aleksejam Ņegodailo un Dmitrijam Truņenkovam ir politiska spēle.

Krievijas izlases treneris: Bobslejistu diskvalifikācija ir politiska spēle

Reuters/ScanPix

Iepriekš SOK izmeklēšanas komisija Denisa Osvalda vadībā anulēja bobslejistam Aleksandram Zubkovam izcīnītās divas zelta medaļas Soču olimpiskajās spēlēs. Tāpat iegūtā uzvara tika anulēta skeletonistam Aleksandram Tretjakovam.

Pirmdien SOK vēstīja, ka diskvalifikācijas saņēmuši arī Zubkova stūmēji Sočos Aleksejs Ņegodailo un Dmitrijs Truņenkovs. 

«Esmu šokā. Ko lai saka... Šokā negatīvā ziņā,» aģentūra «R-Sport» citē Boicovu. «Puiši nekad neko aizliegtu nav lietojuši. Tā ir politiska spēle.»

Krievijas bobslejisti un skeletonisti tiek turēti aizdomās par dopinga provju viltošanu.

«20-30 reizes gadā tika nodoti dopinga provju paraugi. Ar viņiem esmu strādājis 10 gadus, nekādas problēmas nav bijušas. Daudz reižu esmu bijis ar viņiem kopā dopinga testu nodošanas laikā, un nekas netika atklāts. Nekas nevarētu būt viltots,» pauda Boicovs. 

Ņegodailo un Truņenkovs saņēma arī mūža diskvalifikāciju dalībai olimpiskajās spēlēs. 

5. decembrī SOK nāks klajā ar paziņojumu, vai Krievija tiks pielaista 2018. gada Phjončhanas olimpiskajām spēlēm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv