Krievijas rokzvaigzne «piestrādās» par dizaineri Jūrmalas elitārā projektā

Apollo
0 komentāru

Krievu rokgrupas «Mašina Vremeņi» līderis Andrejs Makarevičs gatavojas izstrādāt dzīvokļu interjera dizainu Jūrmalas elitārajam projektam «Aristo», kurš pērn ieguva 1. vietu nominācijā «Gada labākā būve Latvijā 2008».

Krievijas rokzvaigzne «piestrādās» par dizaineri Jūrmalas elitārā projektā

Foto: , belkus, CC licence

Šodien preses konferencē mūziķis atklāja, ka viņam ir ne tikai muzikālā, bet arī arhitekta izglītība, tāpēc viņš nolēmis iekārtot trīs vai četrus Jūrmalas elitārā projekta «Aristo» dzīvokļus, piebilstot: viņš cer ar savu izveidoto interjeru neizbojāšot dzīvokļus.

Makarevičs, kurš savas ieceres neatklāja, strādāšot par baltu velti, jo šis projekts viņam būšot «sirds, nevis naudas lieta». Mūziķis arī izteica cerību, ka netiks steidzināts, jo līdz decembrim viņam paredzēta grupas «Mašina Vremeņi» koncerttūre.

Projekts «Aristo» tiks realizēts elitārā Jūrmalas rajonā — Oskara Kalpaka prospektā 20/22, starp Lielupi un jūru. Daudzdzīvokļu ēku kompleksu veidos trīs stilistiski vienotas trīsstāvu ēkas ar mansarda stāviem, kurās kopā izvietoti 33 dzīvokļi (to platība — no 59 līdz 312 kvadrātmetriem, ieskaitot balkonu).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. oktobris

Vārda dienas

Elīna, Drosmis, DrosmaElīns, Elīne, Elina, Elika, Drošvaris, Drošvaldis, Drosmiņš, Drosme

Valūtu kursi

19.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv