Krievijas sporta ministrs sola pasargāt CSKA sportistus no karadienesta

Apollo
0 komentāru

Krievijas sporta, tūrisma un jaunatnes politikas ministrs Vitālijs Mutko šodien apsolīja, ka nepieļaus armijas sporta kluba CSKA sportistu iesaukšanu bruņotajos spēkos, pirmdien vēsta aģentūra «Vesj Sport».

Vitaly Mutko

Foto: AP

Krievijas Aizsardzības ministrijas direktīva par CSKA sportistu nosūtīšanu uz bruņotajiem spēkiem stājās spēkā 1. martā. Kā izteicās Mutko, viņa vadītā ministrija jau sagatavojusi virkni piedāvājumu, kas varētu atrisināt radušos situāciju, un tie jau ir nosūtīti Aizsardzības ministrijai.

«Mēs zinām Aizsardzības ministrijas nostāju attiecībā uz CSKA sportistiem, taču arī mums ir sava pozīcija,» norāda Mutko. «Ceru, ka sarunā ar aizsardzības ministru Anatoliju Serdjukovu mēs spēsim panākt kaut kādus saprātīgus kompromisus.»

Aktīvajā karadienestā jādodas CSKA sportistiem Islambekam Aļbijevam, kas ir 2008. gada Pekinas olimpisko spēļu čempions grieķu–romiešu cīņā, Krievijas daiļslidošanas komandas dalībniekam Artjomam Baraduļinam, Krievijas daiļlēkšanas izlases sportistam Jurijam Kunakovam, kā arī Maskavas CSKA basketbolistam Andrejam Voroncevičam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv