Krievijas un Vācijas futbolistu pārbaudē neizšķirts

Krievijas futbola izlase, kas ir Latvijas pretiniece 2006. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra Eiropas zonas trešajā apakšgrupā, trešdien pārbaudes spēlē izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Vāciju.

Vācija, kas 2002. gadā spēlēja Pasaules kausa finālā, 2006. gadā rīkos finālturnīru.

Trešdienas mačā 26. minūtē rezultātu atklāja krievu futbolists Aleksandrs Aņukovs, bet jau pēc četrām minūtēm rezultātu izlīdzināja Bastians Šveinsteigers. 69. minūtē Šveinsteigers savu izlasi izvirzīja vadībā, bet neizšķirtu krieviem nodrošināja Aleksandra Keržakova gūtie vārti jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā.

20 gadu vecais Minhenes «Bayern» futbolists Šveinsteigers pirms šā mača Vācijas izlases labā vārtus vēl nebija guvis.