Krievijas uzņēmējs izsaka pateicību NBS par jūrnieka glābšanu

Apollo
39 komentāri

Nacionālie bruņotie spēki saņēmuši Krievijas kompānijas «KD Bunker» ģenerāldirektora Konstantīna Negodas vēstuli, kurā viņš kompānijas, jūrnieku un viņu ģimenes locekļu vārdā izsaka pateicību par kuģa «Birthe Theresi» apkalpes locekļa dzīvības glābšanu, vēstī portāls «Sargs.lv».

Krievijas uzņēmējs izsaka pateicību NBS par jūrnieka glābšanu

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Pateicoties jūsu savlaicīgajai rīcībai un sniegtajai medicīniskajai palīdzībai, izdevās glābt cilvēku dzīvības,» vēstulē raksta kompānijas ģenerāldirektors.

«Jūrnieku un viņu ģimenes locekļu vārdā vēlos izteikt pateicību kuģa un helikoptera apkalpei, ārstiem un visam Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centram par paveikto darbu un novēlēt viņiem visu to labāko viņu grūtajā, bīstamajā un visiem ļoti nepieciešamajā darbā,» vēstulē uzsver Kaļiningradas kompānijas vadītājs.

Kā ziņots, 14.jūnijā plkst.3 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs no tankkuģa «Birthe Theresi», kas bija ceļā no Sanktpēterburgas uz Kaļiņingradu, saņēma informāciju, ka viens no apkalpes locekļiem smagi saindējies un viņu nepieciešams nogādāt slimnīcā.

Jau iepriekšējās dienā vairākiem kuģa apkalpes locekļiem bija līdzīgi simptomi, no kuriem vienu medicīniskajā aprūpē nogādāja Igaunijas Apvienotais jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs, bet otrs zaudēja dzīvību.

Jūrā pēc sasirgušā kuģinieka devās Liepājā dežurējošais kuģis «Saule». Īsi pirms plkst.5.30 cietušais nogādāts Liepājas ostā, no kurienes uz Gaiļezera slimnīcu Rīgā slimnieku transportēja ar Gaisa spēku helikopteru «Mi-17».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv