Krievu miljardieris Grinvičā cels 1950 kv.m māju

Apollo
0 komentāru

Krievu miljardieris Valērijs Kogans panācis Grinvičas pilsētas varas iestāžu atļauju prestižajā Ņujorkas piepilsētiņā būvēt milzīgu privātmāju ar 15 vannas istabām, raksta aģentūra «Bloomberg».

Krievu miljardieris Grinvičā cels 1950 kv.m māju

Foto: wallyg, licence

Grinvičas plānošanas komisija devusi piekrišanu ēkas celtniecībai pēc tam, kad Valērijs Kogans bija veicis izmaiņas būvniecības projektā. Saskaņā ar jauno projektu mājas kopējā platība no 3700 kv.m pārplānota uz 1950 kv.m.

Grinvičas iedzīvotāji joprojām nav apmierināti ar komisijas lēmumu un uzskata, ka pat «samazinātā» variantā krievu biznesmeņa nākotnes māja izkropļos pilsētiņas seju.
Valērija Kogana mājā bez neskaitāmajām vannas istabām paredzēts arī bārs, biljarda zāle, neliels kinoteātris, baseins, spēļu istaba, vīna pagrabs, masāžas istabas, turku pirts, saunas, telpas saviesīgiem pasākumiem, ziemas dārzs un garāža 12 automašīnām.

Valērijs Kogans zemes gabalu ar ēku iegādājās 2005. gadā. Par 18 miljoniem dolāru iegādāto ēku biznesmenis nolēma nojaukt un tās vietā uzcelt jaunu, kuras platība ir trīs reizes lielāka. Pagājušā gada maijā pret mājas celtniecību nobalsoja trīs no pieciem plānošanas komisijas locekļiem. Tās pretinieki uzskata, ka milzīgā ēka neierakstīsies pilsētiņas kopējā ainavā. Turklāt tika atzīmēts, ka vakaros, kad šeit tiks rīkotas ballītes, visa iela tiks pieblīvēta ar transportlīdzekļiem.

Valērijs Kogans, kam līdzīgi īpašumi pieder arī Manhetenā un Kalifornijas štatā, ir grupas «Ист Лайн» direktoru padomes priekšsēdētājs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv