Krīgers: SC nākšana pie varas varētu pozitīvi mainīt situāciju valstī

Apollo
298 komentāri

Nākamajās Saeimas vēlēšanās noteiktu lomu var spēlēt «Saskaņas centrs» (SC), tā nākšana pie varas varētu pozitīvi mainīt situāciju valstī, - LNT raidījumā «900 sekundes» sacīja Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) vadītājs Pēteris Krīgers.

Krīgers: SC nākšana pie varas varētu pozitīvi mainīt situāciju valstī

Foto: Ieva Lūka/LETA

«Neesmu pret SC, jo tā ir pietiekami ilgi darbojusies Latvijas politiskajā arēnā. Visi ir cienījami cilvēki, kam vēlētāji ir uzticējušies,» sacīja Krīgers.

Uz jautājumu, vai nav būtiski, ka SC nav pieredzes darbā izpildvarā, Krīgers sacīja, ka viņiem šāda pieredze ir gan darbā Rīgas domē, gan Saeimā.

Krīgers sacīja, ka, viņaprāt, SC nebūtu visu laiku jābūt opozīcijas partijai. «Ja vēlētājs izvēlas kādu partiju, sabiedrībai tas būtu jārespektē,» uzskata arodbiedrību pārstāvis.

Nākamajai valdībai, pēc Krīgera domām, «beidzot būtu jāsāk vadīt valsti, nevis tikai jākomentē ministru darbības». Viņš uzsvēra, ka pašlaik valdības kā tādas neesot, - arodbiedrībām nav ar ko runāt, - politiķi domā tikai par spalvu spodrināšanu, notiek ekonomisko grupējumu interešu aizstāvēšana.

Lai būtu normāla valdība, sākumā jārīko Saeimas vēlēšanas un tikai tad varot runāt par reālu darbu, uzskata LBAS vadītājs, tomēr konkrētus soļus nenosauc.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv