Krīgeru iepriecina Dombrovska attieksme

Apollo
0 komentāru

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētāju Pēteri Krīgeru iepriecina Ministru prezidenta amata kandidāta attieksme, meklējot dialogu ar sociālajiem partneriem.

Krīgeru iepriecina Dombrovska attieksme

Foto: Lita Krone/LETA

Domrovskis otrdien pēc tikšanās ar LBAS pārstāvjiem un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvjiem žurnālistiem stāstīja, ka sarunas notikušas par dažādiem Latvijas ekonomikas jautājumiem, piemēram, valsts budžeta grozījumiem, birokrātijas samazināšanu, nodokļu politiku, ekonomikas stimulēšanu un citiem. Vēl būs jāturpina diskusijas par algām, atzina premjera amata kandidāts. Dombrovskis uzsvēra, ka svarīgi ir turpināt dialogu ar sociālajiem partneriem.

Pēc tam LBAS vadītājs Krīgers izteica gandarījumu, ka Dombrovskis sociālos partnerus paspējis pieminēt jau četras reizes. Pēc LBAS vadītāja vārdiem, demisionējušais premjers Ivars Godmanis (LPP/LC) «visā savā valdīšanas laikā» sociālos partnerus tik daudz reižu neesot pieminējis. Krīgers šādu pārmaiņu vērtēja pozitīvi.

Tāpat LBAS prezidents norādīja, ka sarunās ar jauno valdību arodbiedrības centīsies savienot valsts iedzīvotāju intereses ar to, ko valdība ir apsolījusi starptautiskajām finanšu institūcijām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv