Kristapam Valteram 17 punkti, «Fuenlabrada» zaudējums

Spānijas augstākās līgas (ACB) čempionāta spēlē šodien 17 punktus guva latviešu saspēles vadītājs Kristaps Valters, tomēr viņa pārstāvētā «Fuenlabrada» komanda izbraukumā ar 75:78 (16:18, 19:26, 22:14, 18:20) piekāpās «Vivemenorca» basketbolistiem.

Kristaps Valters

Valters laukumā pavadīja 25 minūtes, kuru laikā realizēja četrus no septiņiem trīspunktu metieniem un visus piecus soda metienus, bet vienīgais viņa izpildītais divpunktu metiens lidoja grozam garām. Vēl šajā mačā Valters izdarīja divas rezultatīvas piespēles, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un nopelnīja četras personiskās piezīmes.

Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja Jāņa Blūma pārstāvētā Bilbao «Iurbentia», kas izbraukumā ar 66:80 (18:21, 11:22, 20:14, 17:23) atzina Seviljas «Cajasol» pārākumu. Blūms laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā guva trīs punktus, realizējot vienu no četriem trīspunktu metieniem, bet vienīgais izmestais divpunktu metiens lidoja grozam garām. Latviešu saspēles vadītājs arī izcīnīja divas bumbas zem groziem un nopelnīja divas personiskās piezīmes.

ACB čempionāta kopvērtējumā «Fuenlabrada» ar 11 uzvarām sezonas 23 aizvadītajās spēlēs ieņem astoto vietu, bet «Iurbentia» ar desmit panākumiem 24 mačos ir desmitajā vietā.