Kristapam Valteram 22 punkti pret «Estudiantes»

Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) čempionāta spēlē šodien latviešu saspēles vadītājs Kristaps Valters guva 22 punktus, palīdzot «Fuenlabrada» komandai savā laukumā ar 97:89 (21:19, 19:19, 8:20, 26:16, 23:15) pagarinājumā pieveikt Madrides «Estudiantes».

Kristaps Valters

Deviņus punktus Valters guva mača ceturtajā ceturtdaļā, palīdzot savai komandai izlīdzināt rezultātu, bet sešus punktus viņš savam rēķinam pievienoja pagarinājumā.

Pavisam latviešu basketbolists laukumā pavadīja nepilnas 29 minūtes, kuru laikā realizēja trīs no četriem divpunktu metieniem, divus no sešiem tālmetieniem, kā arī desmit no 11 soda metieniem. Tāpat Valtera kontā bija arī trīs atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.

Čempionāta kopvērtējumā «Fuenlabrada» komanda ar 11 uzvarām 22 spēlēs saglabāja devīto vietu, bet «Estudiantes» ir 12. vietā ar septiņām uzvarām 23 mačos.