Kristina Orbakaite zaudē atmiņu

Apollo
0 komentāru

Pazīstamajai dziedātājai Kristinai Orbakaitei ir parādījušās nopietnas problēmas ar atmiņu — uzstāšanās laikā dziedātāja neatrauj acis no lapām ar dziesmu vārdiem. Dziedātāja neatceras vārdus pat saviem populārākajiem hitiem.

Pielūdzēji korī dziedāja līdzi Orbakaitei, bet pati māksliniece nepārtraukti skatījās lapās, lai nesajauktu tekstu, raksta laikraksts «Žizņ». Kad dziedātāja sākusi dejot, viņa nav attālinājusies no pierakstiem, taču, ja gadījies atiet lielākā attālumā, Orbakaite ātri skrējusi atpakaļ un ar acīm meklējusi nākamo rindiņu.

Dziedātājas koncertprogramma aizņem astoņas albuma lapas, uz kurām ir uzrakstīti visu dziesmu vārdi. Šīs lapas ceļo kopā ar Kristinu koncertturnejā pa Krieviju.

Izrādās, ka šāda «aizmāršība» Krievijas estrādes vidē ir ierasta lieta. Jaungada programmas ierakstā neparasts gadījums notika ar dziedātājiem Larisu Doļinu un Nikolaju Baskovu, kad mākslinieki bez priekšā teikšanas nespēja izpildīt savas dziesmas. Aizmāršīgajam Baskovam teksts tika uzrakstīts uz milzīgām lapām un novietots tā, lai televīzijas skatītāji nenojaustu mākslinieka noslēpumu. Tieši tāda pati problēma bija Larisai Doļinai.

Kristina Orbakaite zaudē atmiņu

Foto: AFI

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv