Krištopans: bērnus jāiemāca makšķerēt zivis, nevis tās jādod

Apollo
0 komentāru

Uz jautājumu, kā turīgiem cilvēkiem jāizturas pret bērniem un pret naudu, ekspremjers Vilis Krištopans norāda: «Jāiemāca viņus makšķerēt zivis, nevis tās jādod».

Krištopans: bērnus jāiemāca makšķerēt zivis, nevis tās jādod

Foto: Agnese Gulbe/LETA

Šādu pārliecību Krištopans pauda intervijā žurnāla «Klubs» augusta numurā.

Ekspremjers norāda, ka dzīves laikā uz viņu daudzi skatījušies šķībi, jo viņš dzīvojis ar domu «bērnus pēc iespējas ātrāk prom no mājām, sevišķi dēlus, lai kuļas, kā māk».

Jautāts, kas viņu visvairāk kaitina šajā dzīvē, Krištopans atzīst, ka tā esot muļķība. «Es palasu interneta komentārus, nu, kādi idioti tur raksta. Aizturēja «Latvenergo» šefu, un es komentāros lasu, ka sen jau vajag paņemt ciet arī «[Latvijas] Kuģniecības» šefu. Bet «[Latvijas] Kuģniecība» ir privāta kompānija,» sašutis ir no aktīvās politikas aizgājušais Krištopans.

Viņš gan arī norāda, ka lasa komentārus, jo viņu interesē tas, kas notiek Latvijā. Visvairāk viņu satriecis gadījums, kad televīzijā stāstīts par autobusu pirkšanu un kukuļošanu un parādīts, ka tajā gadā viņš bijis premjers. «It kā es ar tiem autobusiem būtu ņēmies. Man ar tiem autobusiem tiešām nebija nekāda sakara, tāpēc iesniedzu prasību tiesā,» sacīja bijušais politiķis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv