Kristovskis devies priekšvēlēšanu braucienā uz Austrāliju

Apollo
0 komentāru

Partijas «Pilsoniskā savienība» (PS) un apvienības «Vienotība» līderis Ģirts Valdis Kristovskis devies priekšvēlēšanu braucienā pie tautiešiem Austrālijā, aģentūru BNS informēja PS konsultante preses jautājumos Sallija Benfelde.

Kristovskis devies priekšvēlēšanu braucienā uz Austrāliju

Foto: Lita Krone/LETA

Kristovskis Austrālijā ieradies, lai izskaidrotu politiski ekonomisko situāciju Latvijā un vēlēšanu apvienības «Vienotība» piedāvājumu pirms 10.Saeimas vēlēšanām.

Paralēli tam «Vienotības» līderis piedalīsies arī Adelaides, Pērtas un Melburnas latviešu sabiedrības pasākumos, kas veltīti pirms 70 gadiem no Latvijas deportēto un iznīcināto iedzīvotāju piemiņai.

Politiķis uzrunās jau pateicies Austrālijas latviešiem par ieguldījumu Latvijas neatkarības atgūšanā, uzturot dzīvu Latvijas valsts neatkarības ideju un okupācijas režīma upuru piemiņu daudzu gadu garumā. Kristovskis arī slavējis tautiešu patriotisko stāju, kas joprojām tiek uzturēta, par spīti attālumam no Latvijas. Tāpat «Vienotības» līderis atkārtoti nosodījis 1941.gada jūnija deportācijas, norādot, ka jāturpina skaidrot un atgādināt par šiem vēstures notikumiem citām valstīm.

Viesoties tālajā zemē Kristovski aicinājuši Austrālijas latvieši.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv