Kristovskis nākamajā Saeimā «tēmē» uz vairāk nekā pusi vietu

Apollo
0 komentāru

Partijas «Pilsoniskā savienība» (PS) līderis Ģirts Valdis Kristovskis uzskata, ka pirms 10. Saeimas vēlēšanām atsevišķiem labējiem politiskajiem spēkiem jākonsolidējas un parlamentā jāiegūst vairāk nekā 50% deputātu vietu.

PS līderi - Ģirts Valdis-Kristovskis un Sandra Kalniete

PS līderi — Ģirts Valdis Kristovskis un Sandra Kalniete.

Foto: Ieva Čīka/LETA

«PS gada un pāris mēnešu laikā spējusi partijas rašanās centienus pārvērst daudziem negaidīti labā pašvaldību un Eiroparlamenta vēlēšanu rezultātā. Tas ir sasniegums un priekšnoteikums ne tikai partijas tālākai attīstībai, bet arī sabiedroto piesaistei,» intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze» teicis Kristovskis.

Viņš norāda, ka «gads ir pārāk īss laiks, lai PS vai kāds no mūsu potenciālajiem partneriem vienatnē spētu izvirzīt ambiciozu mērķi — saņemt vairāk nekā 50% vēlētāju atbalsta, kas ir priekšnoteikums mērķtiecīgai valsts attīstībai».

««Jaunais laiks» Repšes vadībā šādu ambīciju pirms astoņiem gadiem jau pieteica, taču nesanāca. Arī nākamgad šāds mērķis nebūs «paceļams» vienam politiskam spēkam. Ar sabiedrotajiem gan,» uzsvēris Kristovskis.

PS līderis atzinis: «Līdzīga attieksme pret valsti un varu «Jauno laiku» iezīmē kā partiju, ar kuru varam veidot partnerattiecības tuvākajiem politiskajiem izaicinājumiem. Protams, esošā valdība, kas slīgst ekonomiskās problēmās, mūsu mērķa sasniegšanu apgrūtina. Taču virsuzdevums — vismaz puse 10. Saeimas mandātu — paliek. Domājam, kā pārdomāti piesaistīt vēl citus politiskos spēkus. Šādas partiju apvienības veidošanu vai pēcvēlēšanu valdības koalīcijas aprišu zīmēšanu tiešām uzskatu par nepieciešamu.»


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv