Krīze piespiedīs cilvēkus masveidā pārcelties uz laukiem

Apollo
0 komentāru

Augstie komunālie rēķini un jaunie mājokļa nodokļi var izraisīt parādnieku masveidu pārcelšanos no pilsētas dzīvokļiem uz laukiem. Nav izslēgts, ka «lielā pārceļošana» sāksies jau tuvākajā laikā, tā uzskata laikraksta «Telegraf» aptaujātie eksperti.

Krīze piespiedīs cilvēkus masveidā pārcelties uz laukiem

Foto: , Erin!, CC licence

«Prognozējam, ka šāda tendence varētu sākties ziemā, kad tiks ieviests jaunais mājokļa nodoklis,» uzskata Latvijas nekustamo īpašumu asociācijas «LANIDA» direktore Irina Sjarki. «Šobrīd ir runa par atsevišķiem gadījumiem, kad cilvēki lielo komunālo maksājumu dēļ izlemj pasliktināt savus dzīves apstākļus. Taču ir noteikta cilvēku kategorija, kam jaunā nodokļa ieviešana var kļūt par pēdējo pilienu - viņi sapratīs, ka vairs nespēj paciest sava finansiālā stāvokļa pasliktināšanos - maksāt komunālos rēķinus, kredītus un jaunos nodokļus...Domāju, ka pēc pusgada varēsim runāt par milzīgu cilvēku grupu, kas piespiedu kārtā būs spiesta pārcelties uz sliktākiem mājokļiem laukos»

Irina Sjarki laikrakstam pastāstījusi, ka cilvēki parasti  līdz pēdējam cer uz to labāko, taču, diemžēl, Latvijas iedzīvotāju cerības visbiežāk nepiepildās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv