Krīzes apstākļos Krievijas pilsoņi iecienījuši Spānijas NĪ

Apollo
0 komentāru

Spānija krīzes laikā izrādījusies vispievilcīgākā valsts Krievijas pilsoņu nekustamo īpašumu (NĪ) investīcijām, raksta «РИА Новости», atsaucoties uz «МИЭЛЬ Distant Property Management» pētījumu.

Krīzes apstākļos Krievijas pilsoņi iecienījuši Spānijas NĪ

Foto: spain-realty.net

Saskaņā ar pētījumu no 2008. gada 4. ceturkšņa līdz 2009. gada februārim Krievijas pilsoņu interesi piesaistījis arī nekustamais īpašums Melnkalnē, Francijā, Vācijā un Čehijā.

Analītiķi norāda, ka iepriekš Melnkalnes NĪ popularitāte Krievijas investoru vidū bija kritusies, taču tagad tā atkal augusi. Tas skaidrojams ar to, ka Melnkalnes NĪ tirgū samazinājusies aktivitāte un līdz ar to — samazinājušās cenas.

Analītiķi tāpat atzīmē, ka tuvākajā laikā būtu jāgaida krievu intereses pieaugums par  Čehijas NĪ tirgu. Pagaidām gan spēkā ir likums, kas Krievijas pilsoņiem aizliedz šeit iegādāties īpašumus, taču gaidāms, ka maijā šis likums tiks atcelts.

Pēc nekustamā īpašuma aģentūras centra DOKI datiem, Krievijas iedzīvotāju interesi izpelnījusies arī Bulgārija un Kipra. Čehijā un Bulgārijā NĪ darījumu vidējā cena ir no 48 līdz 52 tūkstošiem ASV dolāru, kamēr Kiprā līdzīgi darījumi ir 320 tūkstošu dolāru apmērā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. novembris

Vārda dienas

Alfons, Aldris, AldisVilora, Vilonija, Alfonss, Alfonija, Alfins, Aldra, Aldijs, Airida

Valūtu kursi

22.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv