Krīzes laikā sievietes sākušas pirkt īpašumus

Apollo
0 komentāru

Kaut saskaņā ar nekustamo īpašumu aģentūras «Doki» analītiķu datiem parasti Maskavā dzīvokļus iegādājas vīrieši, krīzes laikā situācija ievērojami mainījusies, vēsta «realty.mail.ru».

Krīzes laikā sievietes sākušas pirkt īpašumus

Foto: www.flickr.com

Pagājušajā gadā 72% mājokļu iegādes darījumu slēdza vīrieši vecumā no 29 līdz 47 gadiem, bet vēl pirms gada tie bija 73%. «Doki» norāda, ka 10 gadu laikā tirgū nekustamos īpašumus iegādājušies galvenokārt vīrieši.

Investīciju darījumu segmentā vīriešu pirkumu skaits 2005. gadā sasniedza 98%. Krievijas galvaspilsētas sievietes saskaņā ar pētījumu visbiežāk iegādājās īpašumu, lai tajā pastāvīgi dzīvotu.

Taču krīzes situācijā viss mainījies. Šā gada pirmajā ceturksnī sieviešu, kas iegādājušās nekustamos īpašumus, skaits pieaudzis līdz 39%.

26% no visiem pirkumiem veikušas sievietes vecumā no 41 līdz 57 gadiem. Savukārt vecumā no 25 līdz 40 gadiem pirkumus veikušas tikai 7% sieviešu. Tikai 2% no visiem pirkumiem pieder sievietēm vecumā no 18 līdz 24 gadiem un 4% — sievietēm, kurām pāri 57 un vecākām.

«Doki» apgalvo, ka sieviešu rosība nekustamo īpašumu laukā sākusies līdz ar ekonomisko krīzi un turpina pieaugt.

Gada pirmajā ceturksnī sievietes visbiežāk iegādājušās divistabu un trīsistabu dzīvokļus. Turklāt sievietes aizvien mazāk uzmanības pievērš tādiem līdz šim svarīgiem faktoriem kā poliklīnika, bērnudārzs un skola nākotnes mājokļa tuvumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. oktobris

Vārda dienas

Dainis, Dainida, DainaJevlampija, Deimons, Deimonds, Dainors, Dainīte, Dainita, Dainārs, Dainarts, Dainars, Daimons, Daimonds, Daimona

Valūtu kursi

23.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv