Krūmiņš turpinās vadīt BK «Valmiera»

Apollo
1 komentārs

Basketbola klubs «Valmiera» uz nākamo sezonu panācis vienošanos ar komandas galveno treneri Vari Krūmiņu, kurš aizvadītajā sezonā aizveda komandu līdz bronzas medaļām Latvijas Basketbola līgā.

Varis Krūmiņš

Foto: Jānis Priedītis, bkvalmiera.lv

Šīs bija trešās bronzas medaļas Valmieras kluba vēsturē un visas trīs reizes tās izcīnītas tieši Vara Krūmiņa vadībā.

Zināms, ka arī 2013./2014. gada sezonā Krūmiņam turpinās palīdzēt treneris Juris Andžejevskis.

«Ir patiess prieks pagarināt sadarbību ar «Valmieru» uz vēl vienu sezonu. Pierādījām, ka ar latviešu spēlētājiem varam izcīnīt medaļas Latvijā, parādījām raksturu un nenoliedzami arī meistarību, to visi redzēja, it īpaši pēdējās trīs play-off spēlēs sērijā pret «Barons kvartāls». Arī nākamajā sezonā nevienam ceļu negriezīsim, spēlētājiem ir iespēja progresēt savā meistarībā un klubam ir uz ko tiekties, realizējot savus sportiskos mērķus,» kluba mājaslapā citēts Krūmiņš.

«Man ir liels gandarījums, ka ar Vari Krūmiņu esam panākuši vienošanos par darba turpināšanu arī nākamajā – 2013./2014. gada sezonā. Krūmiņa atgriešanās Valmierā bija ļoti sekmīga, pēc astoņu gadu pārtraukuma izcīnot medaļas, līdz ar to tas ir tikai loģiski, ka uzskatījām par vienu no starpsezonas prioritātēm pagarināt līgumu ar kluba galveno treneri arī uz nākamo sezonu. Krūmiņa asistenta amatā darbu turpinās Juris Andžejevskis, līdz ar to šis treneru tandēms, kurā treneri viens otru ļoti labi papildina, varēs komandu vadīt, un ceru ļoti sekmīgi vadīt, arī 2013./2014.gada sezonā,» norāda ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv