Kubliņai jaunajā klubā zaudējums Eirolīgā

Ievas Kubliņas pārstāvētais Prāgas basketbola klubs «ZVVZ USK» otrdien FIBA Eirolīgas 1/8 fināla pirmajā spēlē cieta zaudējumu, izbraukumā ar rezultātu 86:102 atzīstot Maskavas apgabala «Spartak» pārākumu.

Līdz pat trešās ceturtdaļas vidum laukumā ritēja līdzvērtīga cīņa, tomēr «Spartak» saglabāja iniciatīvu un pirmo puslaiku noslēdza ar deviņu punktu pārsvaru - 49:40.

Spēles turpinājumā Prāgas klubam izdevās pietuvoties pretiniecēm līdz 60:50, bet Maskavas klubs savu pārsvaru noturēja līdz spēles baigām un uzvarēja ar 102:86.

Ieva Kubliņa laukumā pavadīja 10 minūtes, kuru laikā guva 4 punktus, izcīnīja 1 atlēkušo bumbu, bloķēja 1 pretinieces metienu un saņēma 2 personiskās piezīmes.

«Spartak» rindās Silvija Foulsa guva 27 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, savukārt Prāgas komandas sastāvā ar 27 punktiem un piecām atlecošajām 5 bumbām izcēlās Grieķijas valstsvienības spēlētāja Evantija Malci.

Sērijā līdz divām uzvarām atbildes spēle notiks piektdien Prāgā.