Kubliņas un Tamanes klubs iekļūst Čehijas basketbola čempionāta 1/2 finālā

Latvijas sieviešu basketbolistu Ievas Kubliņas un Zanes Tamanes pārstāvētā pagājušās sezonas valsts čempionvienība Prāgas ZVVZ USK iekļuvusi Čehijas basketbola čempionāta pusfinālā.

Ceturtdaļfināla sērijas spēlēs tika izcīnītas trīs pārliecinošas uzvaras pār Hradeckrāloves «Sokol» basketbolistēm. Pirmajā spēlē ZVVZ USK uzvarēja ar 97:53, otrajā - ar 95:59, bet trešajā - ar 112:65.

Pirmajā spēlē Tamane laukumā pavadīja 15 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā guva 14 punktus. Kubliņa šajā mačā nepiedalījās.

Otrajā spēlē Tamane arī guva 14 punktus, laukumā pavadot gandrīz 21 minūti. Kubliņa spēlēja nedaudz vairāk kā 16 minūtes un guva astoņus punktus.

Ceturtdaļfināla pēdējā spēlē Tamane laukumā pavadīja 15 minūtes un 56 sekundes, bet guva tikai četrus punktus. Kubliņas kontā desmit punkti, laukumā esot gandrīz 12 minūtes.

Kā ziņots, regulārā čempionāta noslēguma kopvērtējumā ZVVZ USK dalīja pirmo vietu ar «Frisco Sika» komandu, attiecīgi ar 22 panākumiem 24 aizvadītajās spēlēs. Brno vienība pirmo vietu ieņēma tikai pateicoties labākai gūto/zaudēto punktu attiecībai.