Kudors: Latvijai ir morāls pienākums atgādināt sabiedrotajiem par konfliktu Ukrainā

Apollo
37 komentāri

Kamēr situācija Krimā un Austrumukrainā netiek atrisināta, Latvijai ir morāls pienākums uzturēt šo jautājumu dienaskārtībā un atgādināt rietumu sabiedrotajiem, ka to nedrīkst aizmirst, sarunā ar aģentūru LETA norādīja Austrumeiropas politikas pētījumu centra izpilddirektors Andis Kudors.

Kudors: Latvijai ir morāls pienākums atgādināt sabiedrotajiem par konfliktu Ukrainā

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Ņemot vērā to, ka Latvija ir tuvāk Krievijai, mēs saprotam tās nolūkus un esam iemācījušies atpazīt viņu propagandu un dezinformācijas vēstījumus,» uzskata Kudors.

Viņš ir pārliecināts, ka Krievijas propaganda nopietni strādā pie tā, lai cilvēkus Ziemeļamerikā un Rietumeiropā pārliecinātu par to, ka karš Ukrainā nav viņu karš un viņu problēma.

Kā norāda Kudors, nepieciešamība pēc reformām Ukrainā bijusi jau sen, savukārt Latvijai un pārējām Baltijas valstīm šajā ziņā ir ir vērtīga pieredze, jo esam sākuši no līdzīgas starta pozīcijas.

«Ukraina sākot ar 2014.gadu ir veikusi daudz reformu, ko Latvija un Baltijas valstis sagaida, atbalstot Ukrainu,» sacīja Kudors, atzīmējot, ka no reformu turpmākas īstenošanas būs atkarīgi Latvijas uzņēmēju ieguvumi, jo ekonomiskās sadarbības potenciāls ir liels.

Ukrainas prezidenta Petro Porošenko vizīti Latvijā viņš nosauca par savstarpējas cieņas izrādīšanu un atgādināja, ka iepriekš Ukrainu bieži apmeklējuši Latvijas prezidenti un ārlietu ministri, kā arī bijusi aktīva komunikācija starp abu valstu premjeriem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv