Kulda izkaujas AHL spēlē

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien zaudējumu piedzīvoja Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā komanda Čikāgas «Wolves», kas savā laukumā ar 2:3 piekāpās Peorijas «Rivermen» komandai.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Kulda izkāvās ar pretinieka komandas spēlētāju Janu Sčastniju, par ko abi vainīgie saņēma piecu minūšu noraidījumu. Latvijas aizsarga lietderības koeficients šajā spēlē bija neitrāls.

Zaudējumu cieta arī latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētā vienība Ročestras «Americans», kas ar 1:2 savā laukumā atzina Providenas «Bruins» kluba pārākumu. Sprukts šajā spēlē nepiedalījās, jo turpina ārstēt savainojumu.

AHL regulārās sezonas kopvērtējumā klubs «Wolves» ar 69 punktiem 66 spēlēs ieņem astoto vietu Rietumu konferencē, kas šobrīd būtu pietiekami augsta, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, bet «Americans» ar 53 punktiem 65 mačos atrodas pēdējā, 15.vietā Rietumu konferencē.