Kuldam pirmie vārti sezonā

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien savus pirmos vārtus šajā sezonā guva Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, palīdzot Čikāgas vienībai «Wolves» savā laukumā ar rezultātu 3:0 uzvarēt Hjūstonas «Aeros».

Vienu minūti un septiņas sekundes pirms mača beigām Kulda no «Wolves» aizsardzības zonas iemetiena apļa raidīja ripu jau tukšajos pretinieka vārtos, uzstādot spēles beigu rezultātu 3:0. Vēl Latvijas aizsargs nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas 27 aizvadītajās spēlēs Kulda ir guvis vienus vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles.

Citā mačā zaudējumu piedzīvoja latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Filadelfijas «Phantoms» klubs, kas savā laukumā ar 1:2 atzina Olbani «River Rats» pārākumu. Latvijas hokejists nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet Bārtuļa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Tikmēr ar mainīgām sekmēm spēlēja Providensas «Bruins» un Ročestras «Americans» komandas. «Bruins» ar 5:1 viesos pieveica Lovelas «Devils», bet «Americans» viesos ar 4:8 zaudēja Grendrepidsas klubam «Griffins».

Klubā «Bruins» spēlējošais Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Karsums un «Americans» pārstāvošais uzbrucējs Jānis Sprukts šajos mačos nepiedalījās, jo abi spēlētāji pašlaik atrodas Latvijā, lai palīdzētu Latvijas izlasei olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, kas no 5. līdz 8. februārim norisināsies Rīgā.