Kuldam uzvaras vārti un rezultatīva piespēle pret Milvoki «Admirals»

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien latviešu aizsargs Artūrs Kulda guva uzvaras vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētajam Čikāgas «Wolves» klubam izbraukumā ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:1, 1:0) pieveikt Milvoki «Admirals» vienību.

Pirmās trešdaļas 11.minūtē Kulda rezultatīvi piespēlēja savam komandas biedram Entonijam Stjuartam, kad viņš atklāja šī mača rezultātu, bet trešās trešdaļas desmitajā minūtē Kulda pats guva vārtus, kas beigās izrādījās uzvaru nesošie.

Kulda izdarīja vienu metienu pa vārtiem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Šosezon aizvadītajās desmit spēlēs «Wolves» rindās Kulda ir guvis divus vārtus un izpildījis arī divas rezultatīvas piespēles.

Citā trešdienas mačā uzvaru izcīnīja arī latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Adirondakas «Phantoms» klubs, kas viesos ar 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) pārspēja Bridžportas «Sound Tigers» komandu.

Bārtulis ar rezultativitātes punktiem un soda minūtēm neizcēlās, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl vienā spēlē panākumus svinēja arī latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Binghemptonas «Senators» komanda, kas izbraukumā ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pieveica Olbanī «River Rats» hokejistus.

Daugaviņš spēles protokolā atzīmēts vien ar neitrālu lietderības koeficientu.

AHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Phantoms» komanda ar 13 punktiem 11 mačos ieņem piekto vietu, bet «Senators» ar desmit punktiem atrodas 13.pozīcijā. Savukārt «Wolves» hokejisti ar 11 punktiem joprojām ieņem pēdējo, 14.vietu Rietumu konferencē.