Kuldam vārti un lietderības koeficients +4 AHL spēlē Pozitīvi

Latviešu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā AHL komanda Čikāgas «Wolves» aizvadītajā naktī viesos ar 4:0 pieveica Hjūstonas «Aeros» hokejistus.

Arturs Kulda

Latviešu aizsargs Artūrs Kulda aizvadītajā spēlē bija laukumā, kad Čikāgas «Wolves» guva visus četrus vārtus.

Kulda otrās trešdaļas 18. minūtē guva ceturtos vārtus «Wolves» komandas labā. Kopumā šajā mačā latviešu aizsargs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un bija laukumā visas četras reizes, kad «čikāgieši» guva vārtus, nopelnot labāko lietderības koeficientu komandā +4.

Interesanti, ka iepriekšējā AHL spēlē Kulda nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -4. Pašlaik viņš ar +47 ieņem pirmo vietu AHL pēc lietderības koeficienta, bet tuvākajam sekotājam P.K. Subanam ir +43.

«Wolves» hokejisti ar 101 punktu 75 spēlēs ieņem otro vietu Rietumu konferencē un jau ir garantējuši vietu izslēgšanas spēlēs.