Kūlens: Ja pirmajā spēlē labāki bija pieredzējušie, tad otrajā - jaunie

Apollo
9 komentāri

Pēc aizvadītajām pārbaudes spēlēm pret Vācijas valstsvienību savos iespaidos dalījās Latvijas hokeja izlases treneris Toms Kūlens, vēsta «lhf.lv». 

Toms Kūlens

Foto: Mārtiņš Aiše, Latvijas Hokeja federācija

Kūlens pēc otrās spēles pret Vāciju atzina, ka viens no zaudējuma iemesliem ir izmaiņas sastāvā. «Ja salīdzina šīs abas spēles, atšķirība ir tā, ka otrajā nespēlēja viens no komandas līderiem, aizsargs Artūrs Kulda. Turklāt Vācijas komandas iepriekšējās dienas zaudējums deva viņiem papildus stimulu un motivāciju savu skatītāju priekšā revanšēties.»

«Pirmo periodu nospēlējām labi, arī otrajā daudz kontrolējām ripu, tomēr ielaidām trīs ripas. Ja pieredzējušie spēlētāji labi nospēlēja pirmo spēli, tad šovakar labāki bija tieši jaunie spēlētāji.» 

«Viens no galvenajiem šo spēļu iemesliem bija apskatīt vairākus izlases kandidātus, tajā skaitā jaunos spēlētājus. Viņiem tika dota iespēja sevi parādīt uz Vācijas izlases fona. Pēc šīm spēlēm treneru kolektīvam būs viela pārdomām, pieņemot lēmumu par galējo olimpisko sastāvu. Nodošu [Tedam] Nolanam visu informāciju par šīm spēlēm. Ziņošu, kurš nospēlēja labi un kam jāpievērš uzmanība», sacīja Kūlens. 

Atgādinām, ka pirmajā spēlē otrdien Hernē Latvijas izlase uzvarēja «bullīšos» ar 4:3, bet otrajā mačā trešdien Esenē piedzīvoja zaudējumu ar 0:4. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv