Kuļikovskim karjeras rekordvieta Eiropas autokrosa čempionāta posmā

Latvijas autosportists Andris Kuļikovskis svētdien Ungārijā izcīnīja 11. vietu Eiropas autokrosa čempionāta astotajā posmā, aģentūru LETA informēja Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Preses dienesta vadītājs Viesturs Saukāns.

«Buggy1600» klasē startējošajam Kuļikovskim tas ir augstākais sasniegums karjerā. Tikmēr 17. vietā ierindojās otrs «Buggy1600» klasē startējošais Latvijas pārstāvis Māris Līcis.

Latvijas AUTOsportisti Ungārijas sacīkstes aizvadīja pārliecinoši, kvalifikācijas braucienos nepieļaujot kļūdas un nepiedzīvojot nopietnas neveiksmes. 32 dalībnieku konkurencē abi ieguva vietas B finālā - Kuļikovskis kvalificējās 14.vietā, bet Līcis ierindojās 17. vietā.

B fināla braucienā Kuļikovskis izcīnīja trešo vietu, kamēr Līcis braucienu noslēdza devītajā vietā.

Pēc šī posma Eiropas čempionāta kopvērtējumā Līcis noslīdējis uz 12. pozīciju, bet Kuļikovskis pakāpies no 38. uz 32. vietu.

Citi regulāri Eiropas čempionātā startējošie Latvijas sportisti uz starta neizgāja, jo pirms nedēļas posmā Čehijā piedzīvotas smagas avārijas. Abi «SuperBuggy» klases braucēji Jānis Boks un Juris Kuļikovskis gatavojas atgriezties čempionātā uz atlikušajiem diviem posmiem Francijā un Itālijā.