Kulthards: ar to, ka esi labākais braucējs, nav gana

Apollo
0 komentāru

Bijušais Pirmās Formulas (F-1) braucējs Deivids Kulthards intervijā laikrakstam «Diena» sacījis, ka poļu braucējs Roberts Kubica ir vienā līmenī ar Lūisu Hamiltonu, Džensonu Batonu vai Sebastjanu Fetelu.

Kulthards: ar to, ka esi labākais braucējs, nav gana

Foto: Lukas Nazdraczew, Red Bull Photofiles

«Apollo» jau ziņoja, ka aizvadītajā nedēļā Kulthards Lietuvas galvaspilsētā Viļņā 900 metrus garā «Red Bull Speed Avenue» trasē veica paraugdemonstrējumus.

Kāda ir recepte, lai nokļūtu F-1? Talants, nauda, īstais brīdis, kad kāds ievēro kartinga trasē? Skots atbild, ka no visa pa bišķim: «Vajag visu iepriekšminēto. Turklāt vajadzīga arī īstā formula. Polis Kubica ir vienā līmenī ar Hamiltonu, Batonu vai Fetelu. Taču sacīkstēs viņam iet grūtāk tieši auto dēļ. Ar to, ka esi labākais braucējs, nav gana. Vēl ir jāiedabū sevi labākajā formulā,» uzskata Kulthards.

Braucējs nezina, vai starp viņa faniem vairāk ir sievietes vai vīrieši. «Varētu būt, ka vīrieši, jo viņi vairāk seko sacīkšu braukšanai. Tomēr tas nav fakts, tikai mana sajūta. Man vienmēr ir paticis, ka F-1 ir abu dzimumu un visdažādākā vecuma fani - gan bērni, gan seniori,» norāda Kulthards, kurš kaimiņzemē bija paviesojies ar «Red Bull» formulu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv