Kuram dārgāka - arī Rīgai būs sava «zelta tualete»

Apollo
96 komentāri

Latvijas pilsētas, kā izskatās, sākušas mēroties «spēkiem» - kura uzbūvēs visdārgāko tualeti. Jau ziņots, ka Jēkabpilī nesen uzbūvēta «zelta» sabiedriskā tualete par 85 000 eiro, taču to grasās pārtrumpot Rīga.

Kuram dārgāka - arī Rīgai būs sava «zelta tualete»

Foto: BESTWAY64, CC BY-NC 2.0

Kā vēsta «Latvijas Radio» - aktualizētais Rīgas investīciju plāns rāda, ka galvaspilsēta par publiskās tualetes būvniecību gatavojas tērēt pat 90 000 eiro.

Rīgas publisko tualešu pārbūvei investīciju plānā šogad ieplānots 41 000 eiro. Savukārt trīs gadu laikā Mājokļu un vides departaments iecerējis uzcelt divas jaunas tualetes Janševska prospektā Mežaparkā un Nordeķu parkā. Abām ieplānoti 180 000 eiro.

Departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko uzskata, ka 90 000 eiro par vienu tualeti  ir adekvāta summa - koka tualete maksājot zem desmit tūkstošiem. Savukārt modernas, kura kalpo ilgu laiku un kuras ražo ārzemēs divās valstīs –  Čehijā vai Ķīnā - ir dārgākas.

«Mēs pagājušajā reizē izvēlējāmies čehu tualetes. Jūs redzat, tās ir skaistas un strādā ilgi, neraugoties pat uz vandāļiem.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv