«Kuš 99% roku darbs» ar lāčiem un foto ciemojas Cēsīs

Apollo
0 komentāru

Divas jaunas meitenes  ar vienotu aizrautību, bet ar divām atsevišķām skiču burtnīciņām padusēs...
Iet pa vienu ceļu.
Māsīgi.Brālīgi.
Ar Lāčiem un bez tiem.
Ar krāsu tūbiņām un bez tām.
Soli solī - uz priekšu.
Uz mēŗķi. Uz sapni.

«Kuš 99% roku darbs» ar lāčiem un foto ciemojas Cēsīs

Foto: Publicitātes foto

No Liepājas uz Cēsīm, uz francūža Filipa Massona kafejnīcu «Gourmands», brauc izstāde «Kuš 99% roku darbs».

Mazliet bērnības, mazliet mīlestības, mazliet mājas sajūta pakrūtē un tam visam  pāri - antīgi svaigs kičīgums!

Izstādē piedalās projekta «Kuš 99% roku darbs» autores Aijas Vīdneres darinātie LĀČI, brošas un matu lociņi. Tam visam pievienojas radošās galerijas «Krāsu Aplis» vadītājas un šī projekta koordinatores Sintijas Šlēgeles fotogrāfijas.

«Kuš 99% roku darbs» - i r  j ā r e d z! Ne vien aiz pieklājības, jo LĀČI būs mērojuši garu ceļu. Un ne vien tādēļ, ka speciāli šim pasākumam ir arī uzcirtušies - ievietojušies gaumīgos rāmīšos - īpaši šai izstādei veidotos ar «french cozy cottage style» ( franču mājīgās kotedžiņas stila ) «garšu un smaržu» (Lāči taču zina, pie kā brauc ciemos - Masson, mēs jau tuvojamies! ;) ). Galvenokārt, tie ir jāredz tāpēc, ka redzēt - satikties ar LĀČIEM būs tāpat kā satikt sevi pašu pirms 5, 10, 20 gadiem.

Katrs Aijas mazais, izfilcētais zvērēns nes kaut ko no mūsu pašu bērnības. Sākot ar maigajiem mātes pieskārieniem un vien bērnībā saņemtās devas ar mājas sajūtu pakrūtē, līdz pat rotaļīgi mistiskam noskaņojumam, kad vecāku nav mājās.  LĀČI būs kā atgādinājums par reiz piedzīvoto un izjusto ar svaiguma pilnu skatu nākotnē - LĀČI ir noņemami no rāmīša un piespraužami kā brošas pie ikdienā nēsājamas kabatiņas. Un kā tas izskatās dzīvē, to tad varēs aplūkot  Sintijas fotogrāfijās, kurās ir dokumentēti Aijas izauklētie LĀČI čāpojot pa Liepājas vidi.

Izstāde būs skatāma sākot ar 2009.gada 11. augustu kafejnīcā  «Gourmands», Cēsīs, Izstādes ielā 1, tel.nr. 29490718,  e-pasts: gourmands@lejnieki.net.

Aija Vīdnere «Kuš 99%» roku darbs www.aiaiairokudarbs.blogspot.com.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv