Ķuzis noliedz, ka iespējama dokumentu viltošana; aizturēto vēl nav

Apollo
176 komentāri

Patlaban saistībā ar traģēdiju Zolitūdē aizturēto nav, atklāj Valsts policijas šefs Ints Ķuzis. Viņš gan vienlaikus noraida ziņas, ka varētu būt iespējama dokumentu viltošana.

Ķuzis noliedz, ka iespējama dokumentu viltošana; aizturēto vēl nav

Foto: Lita Krone/LETA

Sarunā Latvijas Televīzijā pirmdienas rītā policijas priekšnieks stāstīja, ka nopratinātas ir visas atbildīgās amatpersonas, kas saistītas ar Zolitūdes «Maxima» veikala būvniecību.

«Aizturēto pašreiz nav,» sacīja viņš, apstiprinot, ka patlaban nepieciešams savākt pietiekami daudz pierādījumu. «Pierādījumi ir pats svarīgākais. Es tagad negribu analizēt pierādījumus, bet varu teikt, ka izmeklētāji strādā ātri un mērķtiecīgi,» teica Ķuzis.

Jautāts komentēt izskanējušās ziņas, ka daži vadoši darbinieki Rīgas domē pēdējo pāris diennakšu laikā izņēmuši un pielabojuši dokumentus, kas saistīti ar tirdzniecības centra «Maksima» būvniecību, Ķuzis noraidīja, ka kādam varētu būt iespēja dokumentus viltot.

«Jau pirmajā [ceturtdienas] vakarā tika izņemta visa dokumentācija, kas saistīta ar šo projektu,» uzsvēra viņš.

Izmeklējot Zolitūdes traģēdijas kriminālprocesu, līdz šim ir nopratināti 107 cilvēki - liecinieki un būvniecības procesā iesaistītie - gan projektētāji, gan ēkas pirmās, gan otrās kārtas būvnieki, to svētdienas vakarā LNT raidījumā «Top 10» sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (RP).

Tāpat esot noteiktas 58 ekspertīzes un izņemti 100 maisi ar pierādījumiem. Traģēdijas notikuma vietā pastāvīgi strādā izmeklētāji, pieaicināti arī Rīgas Tehniskās universitātes eksperti.

Ministrs pieļāva, ka policija vēl aptuveni diennakti strādās notikuma vietā, izņemot vajadzīgos pierādījums. Pēc tam strādās eksperts, patlaban gan grūti pateikt, kāds laiks būs vajadzīgs eksperta darbam, atzina ministrs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv