«LA Kings Insider» vērtē Ivanānu

NHL komandas Losandželosas «Kings» latviešu uzbrucēja sniegumu šajā sezonā izvērtējis «LA Kings Insider» hokeja apskatnieks Ričs Hemonds.

Brian McGrattan & Raitis Ivanāns

Losandželosas «Kings» latviešu uzbrucējs Raitis Ivanāns šosezon vidēji laukumā pavadīja 4:54 minūtes un nenopelnīja nevienu rezultativitātes punktu.

Šosezon: 61 spēle, 0 vārtu, 0 rezultatīvu piespēļu, 136 soda minūtes, vidēji laukumā pavadītas četras minūtes un 54 sekundes.

Labais: Ivanāna spēlē nav noslēpumu. Kad viņš ir laukumā, viņš tur ir vienkārši tāpēc, lai kalpotu par fizisku iebiedēšanas līdzekli pretinieku komandai. Pagājušajā vasarā «Kings» komanda aicināja Ivanānu nomest svaru, lai viņš laukumā kļūtu kustīgāks. Viņš tam pakļāvās, un nekad nav nobijies nomest cimdus, lai aizstāvētu vai atbalstītu savus komandas biedrus.

Sliktais: Lai gan «Kings» centās attīstīt Ivanāna slidošanas prasmes, viņam joprojām ir grūtības paveikt laukumā kaut ko vairāk par dūru vicināšanu un spēka paņēmienu izpildīšanu. Patiesībā Ivanāns labi izpilda praktiskus spēles uzdevumus, taču sastingst brīžos, kad nākas darboties ar ripu, turklāt viņam ir tieksme sapelnīt nevajadzīgus noraidījumus pretinieku aizsardzības zonā.

Nākotne: Vasarā Ivanāns kļūs par neierobežotu brīvo aģentu, bet «Kings» AHL fārmkluba Mančestras «Monarchs» «policists» Kevins Vestgārts saņēmis atzinīgus vārdus par savu sniegumu. Pirms gada «Kings» vadība uzskatīja, ka viņš vēl nav gatavs NHL. Ja viņu domas ir mainījušās, tad diezin vai Ivanāns nākamsezon paliks Losandželosā.