Labākie preses sekretāri 2008. gadā — Vaikulis un Andiņš

Apollo
0 komentāru

Par pagājušā gada labākajiem preses sekretāriem plašsaziņas līdzekļi atzinuši bijušā Ministru prezidenta Ivara Godmaņa preses sekretāru Edgaru Vaikuli un lielveikalu tīkla «Maxima» preses sekretāru Ivaru Andiņu, portālam «Apollo» pavēstīja mārketinga komunikāciju vortāls www.7guru.lv.

Par labākajām valsts un pašvaldību iestādēm žurnālisti atzinuši Liepājas pašvaldību un Labklājības ministriju. Vēl no valsts sektora augstu vērtēts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Aptaujas laikā atzinīgi tika novērtētas arī citas valsts sektoru pārstāvošas iestādes un atsevišķi to pārstāvji, piemēram, Valda Zatlera preses sekretāre Ilze Rassa un «Latvenergo» preses sekretārs Andris Siksnis.

Šogad labāko skaitā tiek nosauktas arī vairākas bankas, piemēram, «Swedbank» un tās pārstāve Kristīne Jakubovska, SEB banka  (Sanda Purviņa) un Nordea banka. Bez uzmanības netiek atstāti arī tādi uzņēmumi kā «Rimi Latvija» (Zane Eniņa) un «Rīgas piena kombināts» (Līga Rimšēvica).

Labāko aģentūru vidū žurnālisti ierindoja «Mediju Tilts» un «MRS grupa». Bet visaugstāk novērtētas trīs kompānijas -  «P.R.A.E.», «Eksodus integrētās komunikācijas» un «Hill and Knowlton».

Arī šogad žurnālistiem bija iespēja nosaukt tās kompānijas vai valsts un pašvaldību institūcijas, kuras, viņuprāt, visneprofesionālāk sadarbojas ar plašsaziņas līdzekļiem. Visskarbāko novērtējumu arī šajā aptaujā guvuši Rīgas Domes pārstāvji. Jāpiemin, ka neprofesionālāko skaitā minēti arī Finanšu ministrijas un «Rīgas satiksmes» pārstāvji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv