Labdarības koncertā Ventspilī vāks ziedojumus bērniem ar īpašām vajadzībām

Apollo
1 komentārs

Svētdien, 15.decembrī, plkst.17 Ventspils baptistu baznīcā notiks labdarības koncerts «No debesīm es atnesu...», kurā vāks ziedojumus bērniem ar īpašām vajadzībām, informēja koncerta organizatori.

Labdarības koncertā Ventspilī vāks ziedojumus bērniem ar īpašām vajadzībām

Foto: Ieva Čīka/LETA

Koncertā uzstāsies Ventspils popgrupa «Jūras akmentiņi», mūziķis Valters Gleške un īpašā viešņa - dziedātāja Aija Andrejeva. Pasākumu ar sirdsvārdiem papildinās Saeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Labdarības koncerts tiek organizēts, lai vāktu ziedojumus atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām «Cimdiņš» bērniem. Palīdzība nepieciešama vairākiem bērniem ārstēšanās vai rehabilitācijas kursu apmeklēšanai, vingrošanai vai masāžām. Ziedojumi tiks nodoti atbalsta centram «Cimdiņš», kura speciālisti vislabāk varēs novērtēt, kuriem bērniem palīdzība nepieciešama vissteidzamāk.

Labdarības koncertu organizē politiskā partija «Latvijai un Ventspilij». Koncerta organizēšanas izdevumus no saviem personīgajiem līdzekļiem sedz «Latvijai un Ventspilij» valdes priekšsēdētājs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv