Labo darbiņu izaicinājums: 8.decembra uzdevumi

Apollo
5 komentāri

Pirmā labo darbiņu diena aizvadīta godam, un nu pienākusi kārta otrajam laipnības un labestības cēlienam. Jo tas taču ir tik vienkārši un patīkami!

Labo darbiņu izaicinājums: 8.decembra uzdevumi

Foto: dasjabbadas, CC BY-NC 2.0

Pēc saviem ieskatiem un iespējām tu vari izvēlēties vienu (vai arī vairākus) veidus, kā apkārtējiem parādīt, ka tev nav vienalga. Labajiem darbiņiem ierobežojumu nav – vari šodien paveikt vienu un kādu pārcelt uz nākamo dienu, izdarīt visus uzreiz vienā piegājienā, apberot ar labestību kādu konkrētu personu, vai alfabētiskā secībā izdāļāt savu labestību.

  • Kamēr vakarā pēc darba stāvi lielveikala rindā, sakārto savandītās košļeņu paciņas un šokolādes batoniņus. Ja starp našķiem pagadījies kāds neiederīgs, proti, tāds, kuram patiesībā jāatrodas citā plauktā, - «apžēlojies» un nopērc to!

  • Pamēģini veselu dienu negausties un nepurpināt par niekiem. Nesūdzēties kolēģiem par savu allaž slikto pašsajūtu, neaprunāt kaimiņienes pa naktīm gaudojošo suni vai pašu kaimiņieni, kura nevīžo aiz sava mīluļa savākt, un nesūkstīties par to, ka dzīve ir netaisnīgāka par netaisnīgu. Vienkārši pamēģini nekoncentrēties tikai uz to, kas tev nepatīk, un tu redzēsi, ka tādējādi mazāk bendēsi savus (un arī citu) nervus. Tas ir labais darbiņš, pirmkārt, pašam sev. 

  • Aizsūti draugam/mammai/omei/krusttēvam «labrīt» īsziņu ar jaukas dienas novēlējumu. Tā vienkārši! 

  • Uzraksti kolēģim anonīmu zīmīti ar kādu komplimentu, novēlējumu vai vienkārši joku, lai savu darba cēlienu viņš/viņa iesāktu ar smaidu. Ja tomēr kolēģis darbā ieradies ātrāk par tevi, tu to vari izdarīt, kamēr viņš pusdieno. 

  • Pasveicini, pieturi durvis, pasaki paldies, uzsmaidi, atsveicinies. Un tad to visu atkārto ar vēl kādu.

Pieteikties «Labo darbiņu nedēļai», kā arī pēcāk padižoties ar saviem veikumiem, tu vari šeit

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

 
23

2017. gada 23. oktobris

Vārda dienas

Dainis, Dainida, DainaJevlampija, Deimons, Deimonds, Dainors, Dainīte, Dainita, Dainārs, Dainarts, Dainars, Daimons, Daimonds, Daimona

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv