Labo darbiņu izaicinājums: Priecīgu Trešo adventi! Attēlu galerija

Apollo
1 komentārs

Šodien adventes vainagā aizdedzam jau trešo svecīti un ar to arī noslēdzam mūsu «Labo darbiņu nedēļu». Atskatīsiemies kopā uz paveikto!

No aptaujātā 91 respondenta 40% atbildēja, ka šonedēļ izpildījuši dažus labos darbiņus. Par prieku mums un visai pasaulei - 37% atzina, ka katru dienu paveikuši vienu labo darbiņu. 14% neesot izpildījuši nevienu, savukārt 8% - visus.

Labie darbiņi tika darīti gan dažādās Latvijas pilsētās, gan arī, piemēram, tālajā Pakistānā. Var jau būt, ka iedvesmojām arī vēl kādu zemju iemītniekus un ciemiņus, bet par to mums informācijas pagaidām nav. Ja kāds aizmirsis ar saviem labajiem darbiņiem padižoties - neslēpiet sveci zem pūra! 

Mums tiešām liels prieks, ka piedalījāties un dalījāties ar saviem labajiem veikumiem. Esam pierādījuši, ka mums nav vienalga, kas notiek mums apkārt!

Šodienas galvenais labais darbiņš ir iedegt vainagā trešo svecīti un klusi pie sevis apdomāt, kas nepieciešams, lai Ziemassvētki (un arī viss nākamais gads) būtu miera, saticības un mīlestības pilni.

Izejiet cauri iepriekšējo dienu labo darbiņu sarakstam – varbūt kas aizmirsies. Apmeklējiet Ziemassvētku tirdziņus, cepiet piparkūkas, pašrocīgi taisiet un saiņojiet svētku veltes, turklāt dariet to visu ģimenes vai labu draugu lokā!

Lai «Labo darbiņu nedēļa» turpina iedvesmot jūs arī turpmāk!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

 
16

2017. gada 16. decembris

Vārda dienas

AlvīneZolija, Zira, Zola, Alvīns, Alvīna, Alvins, Alvinija, Alvine, Alvina

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv