«Labvēlīgais tips» liepājniekiem piedāvā jauno koncertšovu

Apollo
0 komentāru

Sestdien, 10. oktobrī, Liepājas olimpiskā centra «Rožu zālē» plkst. 19.00 «Labvēlīgais tips» liepājniekiem piedāvās jauno koncertšovu «Līzespasta Disnejlenda». Mūziķi sola, ka tas būs gada notikums vietējā estrādē un, kā vienmēr, bezrūpīgi un jautri pavadīts vakars.

«Labvēlīgais tips» liepājniekiem piedāvā jauno koncertšovu

Publicitātes foto

Liepājniekiem jāsaka paldies «Labvēlīgajam tipam», jo tieši viņu lielkoncerti 2. un 3. oktobrī «Arēnā «Rīga»» bija par iemeslu Rīgas «Dinamo» spēlei «Liepājas metalurga» ledus hallē.

Grupa «Labvēlīgais tips» savas pastāvēšanas laikā ir pierādījusi, ka laiks un gadi grupai nekaitē. Gluži pretēji — viņu dziesmu pūrs tikai vēršas plašumā, ik pa laikam tam klāt nāk kāda jauna un «lipīga» melodija, tomēr arī vecās dziesmas neviens nav aizmirsis.

Jaunās dziesmas jau iestudētas, un izveidota tām īpaša scenogrāfija, atrasti oriģināli tehniskie un šova risinājumi, kurus būs iespējams novērtēt arī liepājniekiem.

Kā zināms, koncerts būs divās daļās ar neiztrūkstošo 20 minūšu bufetes pauzi. Koncerta pirmā daļa būs absolūts jaunums, savukārt pēc pārtraukuma tiks piedāvāts labāko hitu virpulis.

Biļetes uz grupas «Labvēlīgais tips» koncertu Liepājā var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv, to cena — sākot no pieciem latiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv