Lady Gaga ar ziedojumu izbeigs tiesas procesu par krāpšanos ar labdarības aproču pārdošanu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Popzvaigzne Lady Gaga panākusi vienošanos ar Mičiganas uzņēmumu «1800LAWFIRM», kas viņu iesūdzēja tiesā par krāpšanos ar labdarības aproču pārdošanu.

Lady Gaga ar ziedojumu izbeigs tiesas procesu par krāpšanos ar labdarības aproču pārdošanu 2 attēli Atvērt

Foto: AP/Scanpix

Kā ziņots, «1800LAWFIRM» pagājušā gada jūnijā apgalvoja, ka visi ieņēmumi no «We Pray For Japan» labdarības aproču pārdošanas tomēr netika ziedoti, lai palīdzētu Japānas zemestrīcē cietušajiem, kā mūziķe tika solījusi. Turklāt dziedātāja un aproču tirdzniecībā iesaistītās kompānijas no pircējiem pieprasīja pārāk lielu samaksu par piegādi un sniedza nepatiesu informāciju par kopējo ziedojumu skaitu, uzskata uzņēmums.

Taču pirmdien ASV tiesā iesniegtie dokumenti liecina, ka abas puses panākušas vienošanos, jo Lady Gaga piekritusi ziedot 107 500 dolārus (60 300 latus) labdarības organizācijai, kas palīdz traģēdijā cietušajiem.

Sarkani baltās aproces tika pārdotas kopumā piecu miljonu ASV dolāru (2,8 miljonu latu) vērtībā, taču «1800LAWFIRM» apgalvo, ka dziedātāja Japānas zemestrīcē cietušajiem kopumā ziedojusi vien trīs miljonus ASV dolāru (1,7 miljonus latu).

Piecus dolārus (2,8 latus) vērtās aproces ļāva nopelnīt vismaz 1,5 miljonus dolāru (841,5 tūkstošus latu), liecina lietas materiāli.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv