Lady Gaga sanikno invalīdus, uzstājoties ratiņkrēslā Video

Apollo
0 komentāru

Amerikāņu popmūzikas dziedātāja Lady Gaga saniknojusi invalīdu atbalsta organizācijas, kādā Sidnejas koncertā uzstājoties ratiņkrēslā.

Dziedātāja izmantoja invalīdu krēslu, izpildot dziesmas «You and I», kā arī «Papparazzi», tomēr daudziem, tostarp organizācijas «Life Rolls on Foundation» dibinātājam Džessem Bilaueram, šķitusi nepieņemama. «Tā kā šī nav pirmā reize, kad viņa izmanto ratiņkrēslus savās performancēs, es gribētu viņai atgādināt, ka vairāk nekā 5,6 miljoni amerikāņu dzīvo ar paralīzi. Diemžēl viņi, līdzīgi man, neizmanto ratiņkrēslus, lai šokētu.»

Viņš piebilda, ka vēlētos, lai dziedātāja piedalītos kādā no viņa fonda rīkotajiem pasākumiem. «Es personīgi aicinu Lady Gaga piedalīties vienā no mūsu «Life on Rolls» pasākumiem, kur cilvēki, kas cieš no kvadriplēģija un paraplēgijas, sērfo, skeito un snovo, lai ieraudzītu, cik daudz iespēju ir bez ratiņkrēsla. Varbūt tas viņu šokēs visvairāk.»

Lady Gaga, kas šobrīd koncertē Austrālijā, pagaidām nav atbildējusi uz viņai adresēto kritiku.

Piedāvājam ieskatu intervijā, kas uzņemta pirms koncerta. Pagaidām Lady Gaga lepojas, ka šovs būs īpašs - ar neredzētiem elementiem:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv