Laikraksts: Saūda Arābija bin Ladena ģimeni uzņēmusi humānu apsvērumu dēļ

Apollo
0 komentāru

Saūda Arābija uzņēmusi no Pakistānas deportētās nogalinātā starptautiskās teroristu organizācijas «Al Qaeda» līdera Osamas bin Ladena trīs atraitnes un bērnus humānu apsvērumu dēļ, sestdien vēsta Saūda Arābijas laikraksts «Asharq al-Awsat».

Laikraksts: Saūda Arābija bin Ladena ģimeni uzņēmusi humānu apsvērumu dēļ

Foto: Reuters/Scanpix

Atsaucoties uz augsta ranga amatpersonām, avīze raksta, ka karaliste «ar bin Ladena sievām sadarbojas humānu apsvērumu dēļ». Varasiestādes esot pārliecinātas, ka atraitnes un bērni nav iesaistīti teroristu organizācijas darbībā.

Atraitnes - divas karalistes pavalstnieces un jemeniete - kopā ar desmit bērniem ieradās Saūda Arābijā piektdien pēc deportācijas no Pakistānas, paziņoja Jemenas nevalstiskās organizācijas «Hood» vadītājs Mohammeds Nadžsi Alavs.

Saūda Arābija pilnībā klusē šajā jautājumā un līdz šim nav oficiāli apstiprinājusi viņu ierašanos.

Taču Jemenas vēstnieks Pakistānā Abdo Abdulrahmans «Asharq al-Awsat» pastāstīja, ka «bin Ladena ģimene ieradās Saūda Arābijā piektdienas rītā ar privātlidmašīnu, kuru nodrošināja bin Ladena ģimene».

Sākotnēji tika domāts, ka no Pakistānas izraidītas trīs bin Ladena sievas, astoņi bērni un mazbērns, taču Saūda Arābijā ieradušās trīs sievas un desmit bērni.

Pakistānas tiesa šomēnes piemēroja bin Ladena sievām un divām meitām īstermiņa apcietinājumu par nelikumīgu iekļūšanu un dzīvošanu Pakistānā un deva rīkojumu viņas deportēt.

Kā jau vēstīts, bin Ladens tika nošauts 2011.gada 2.maijā ASV īpašo uzdevumu vienības SEAL operācijā garnizona pilsētā Abotābādā netālu no Pakistānas galvaspilsētas. Bin Ladens un viņa ģimene šajā ēku kompleksā dzīvoja vairākus gadus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv