Laimē biļetes uz dokumentālo filmu programmu

Apollo
0 komentāru

No 2. līdz 6. septembrim kinoteātrī «K. Suns» Nacionālais Kino centrs piedāvā noskatīties dokumentālo filmu programmu «Revolūcija sākas galvā».

Laimē biļetes uz dokumentālo filmu programmu

Publicitātes foto

Portāls «Apollo» sadarbībā ar Nacionālo Kino centru piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz filmu programmu «Revolūcija sākas galvā». Atbildi uz jautājumiem un gaidi rezultātus 31. augustā!

KONKURSA JAUTĀJUMI

Filmu programmā «Revolūcija sākas galvā» iekļautas iedvesmojošas, dramatiskas un sirsnīgas pēdējo gadu filmas, kas savas aktuālās sociālās un politiskās tematikas dēļ izraisījušas plašu rezonansi pasaulē.

Foruma laikā būs iespējams tikties ar vairāku filmu režisoriem un piedalīties diskusijās. Rīgā viesosies Somijā tapušās filmas «Receptes pret katastrofu» režisors Džons Vebsters, filmas «Birmas videožurnālisti: reportāžas no slēgtās zonas» režisors dānis Andress Estergords un igauņu filmas «Disko un atombumba» režisors Jāks Kilmi un Kiurs Arma.

Filmas izvērtēt foruma organizētāji aicinājuši arī topošos žurnālistus un kino kritiķus.

Nacionālā Kino centra mājaslapā www.nfc.lv lasāmas visu recenziju konkursa dalībnieku pārdomas.

Paralēli filmu programmai foruma ietvaros norisināsies starptautisks filmu ideju tirgus dokumentālā kino profesionāļiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv