Laipni lūdzam Igaunijā!

Apollo
0 komentāru

Mums ir ļoti labi jaunumi Tev! Atpūtas piedzīvojumi vislabākajās noskaņās šovasar gaida Tevi un Tavu ģimeni Igaunijā. Un, kas ir vēl labāk, – šie piedzīvojumi meklējami tepat tuvumā, pie mūsu ziemeļu kaimiņu aizraujošās dabas krūts. Tevi gaida desmitiem siltu ūdenstilpņu, interesantas un līkumotas pārgājienu takas, kā arī neskarti skaista daba.

Laipni lūdzam Igaunijā!

Foto: Publicitātes foto

Ja Tu jau zini, ka Igaunijā atrodami daudzi skaisti dabas objekti, kur var pavadīt labākās vasaras dienas ģimenes vai draugu lokā, un Tu vēlies pieredzēt patiesus piedzīvojumus, netērējot naudu braukšanai uz kādu tālu zemi, tad noteikti piedalies viktorīnā par Igaunijas tēmu! Starp visiem, kas pareizi atbildējuši uz jautājumiem, tiks izlozētas šīs vasaras ģimenes sapņu atpūtas paketes vienā no dienvidu Igaunijas skaistākajām atpūtas vietām.

Ja vēlies gūt vislabāko pārskatu par visu, ko Igaunija Tev šovasar var piedāvāt, apmeklē mājas lapu www.visitestonia.com. Esam izvēlējušies daudz aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu galamērķu, starp kuriem noteikti atradīsi īsto. Šīs vasaras aizraujošākā atpūta gaida Tevi!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv