Laizāns — UEFA kausa finālā!

UEFA kausa izcīņas finālā 18. maijā Lisabonā Jura Laizāna pārstāvētā Maskavas «CSKA» tiksies ar Lisabonas «Sporting» futbolistiem, kuri izšķirošajā mačā būs mājinieku lomā.

«CSKA» ar rezultātu 3:0 pusfināla atbildes spēlē pieveica Itālijas klubu «Parma», līdz ar to izcīnot uzvaru divu spēļu summā ar 3:0.

Mača 10. un 53. minūtē ar precīziem raidījumiem izcēlās Karvaljo, bet 60. minūtē Berezuckis panāca jau trīs vārtu pārsvaru «CSKA».

Juris Laizāns mačam bija pieteikts, taču laukumā tā arī neizgāja.

Otrajā pusfināla atbildes spēlē Holandē starp vietējo «AZ Alkmaar» un «Sporting» pēc pamatlaika rezultāts bija 2:1 mājinieku labā, un tas nozīmēja, ka komandām būs jāturpina cīnīties papildlaikā, jo pirmā spēle Portugālē noslēdzās ar rezultātu 2:1 «Sporting» labā.

Pagarinājuma 18. minūtē Jaliens izvirzīja vadībā mājiniekus, taču 30+2 minūtē vārtus «Sporting» labā guva Miguels Garsija, nodrošinot savam klubam vietu finālā. Tas notika vairāk gūto vārtu izbraukuma spēlē dēļ.