«Lakers» atgūst vadību finālsērijā Video

Aizvadītajā naktī NBA finālsērijas trešajā spēlē Losandželosas «Lakers» izbraukumā ar 91:84 uzvarēja Bostonas «Celtics» komandu.

Pau Gasol, Phil Jackson, Derek Fisher & Kobe Bryant

NBA finālsērijā pēc trim aizvadītajām spēlēm Losandželosas «Lakers» ar 2-1 ir vadībā pret Bostonas «Celtics».

Tādejādi sērijā līdz četrām uzvarām «Lakers» basketbolisti izvirzījušies vadībā ar 2-1, bet nākamās divas spēles risināsies turpat Bostonā.

«Lakers» labā aizvadītajā cīņā 29 punktus guva Kobe Braients, 16 punktus pievienoja Dereks Fišers, bet 13 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Pau Gazola kontā. «Celtics» rindās ar 25 punktiem izcēlās Kevins Gārnets, 15 punktus guva Pols Pīrss, bet 12 punktus sakrāja Glens Deiviss.

Jau pēc pirmās ceturtdaļas «Lakers» komanda ieguva deviņu punktu pārsvaru (26:17), bet pēc pirmā puslaika viesiem bija jau + 12 (52:40). Trešajā ceturtdaļā «Celtics» spēja samazināt rezultāta starpību, bet pēdējās ceturtdaļas sākumā «Lakers» pārsvars bija samazināts līdz minimumam. Tomēr pārņemt vadību «Celtics» tā arī neizdevās un mača galotnē «Lakers» nosargāja uzvaru.