Latgalē un Vidzemē apgrūtināti braukšanas apstākļi

Apollo
0 komentāru

Braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem kopumā ir apmierinoši. Apledojuma veidošanās dažviet Vidzemē un Latgalē apgrūtina braukšanu, liecina VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) sniegtā informācija.

Latgalē un Vidzemē apgrūtināti braukšanas apstākļi

Foto: Evija Trifanova/LETA

LVC ziņo, ka Daugavpils virzienā no Pļaviņām līdz Paterniekiem brauktuve apledo, tā tiek kaisīta. Tāpat brauktuve apledo Veclaicenes virzienā posmos Vangaži - Līgatne un Alūksnes pagrieziens - Veclaicene, tiek veikta to apstrāde. 

Valmieras virzienā posmā Murjāņi - Braslas tilts brauktuve sniegota, to tīra un  kaisa.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtina braukšanu Ogres, Aizkraukles, Rīgas, Balvu, Jēkabpils, Krāslavas, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils, Alūksnes, Gulbenes un Madonas apkaimēs. Tur brauktuves apledojušas, tiek veikta pretslīdes apstrāde.

LVC norāda: «Lai veiksmīgi pielāgotos braukšanai ziemas apstākļos un nepakļautu sevi un citus paaugstinātam riskam, ir jāmaina savi vasaras braukšanas paradumi un jāpielāgojas ziemas apstākļiem. Tāpēc aicinām autovadītājus pārliecināties par to, ka jūsu automašīna ir atbilstošā tehniskajā stāvoklī, īpaši pievēršot uzmanību riepu stāvoklim un gaismu regulējumam. Atgādinām, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs.» 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv