Latgalē uzdarbojas laupītāju banda, viens no viņiem tēlo policistu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Latgalē pēdējās dienās uzdarbojas vīriešu banda, aplaupot Daugavpils un Līvānu iedzīvotājus. Viens no viņiem ir ģērbies policijas formas tērpam līdzīgā apģērbā, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.

Latgalē uzdarbojas laupītāju banda, viens no viņiem tēlo policistu 3 attēli Atvērt

Foto: Valsts policija

Otrdien no rīta Daugavpilī, Kandavas ielā, kādā dzīvoklī ieradušies divi pagaidām nenoskaidroti vīrieši un dzīvokļa saimniekam piedraudot ar pistolei līdzīgu priekšmetu, nolaupījuši dažādas mantas, tostarp zelta izstrādājumus.

Vīriešu pazīmes: viens no viņiem 45-50 gadu vecs, augums ap 180 centimetri (cm), īsi sirmi mati, sirmas ūsas, nēsā brilles, bija ģērbies policijas formas tērpam līdzīgā apģērbā. Otrs vīrietis ap 180 cm garš, ap 20 gadu vecs, bija ģērbies tumšās drēbēs.

Savukārt pāris stundas vēlāk Līvānos, Zaļā ielā, kādā dzīvoklī ieradušies trīs vīrieši un viens no tiem stādījies priekšā kā policijas darbinieks un bija ģērbies policijas formas tērpam līdzīgā apģērbā.

Vīrieši sasējuši dzīvokļa saimnieku un dzīvoklī esošu sievieti un piedraudot ar pistolei līdzīgu priekšmetu, nolaupīja naudu un dažādas mantas.

Par abiem noziedzīgiem nodarījumiem tiek meklētas fotorobotā redzamās personas. Ja iedzīvotāju rīcībā ir jebkāda informācija, kas varētu sekmēt izmeklēšanai vai, ja ir redzētas attēlos redzamās personas, policija lūdz vērsties tuvākajā policijas iecirknī, vai zvanīt pa tālruņiem 65403302, 65302800.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv