«Latio namsaimnieks» apgrozījums pieaudzis par 23%, apsaimniekoto māju portfelis – par 40%

Apollo
15 komentāri

Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas uzņēmuma SIA «Latio namsaimnieks» apgrozījums 2012.gadā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaudzis par 23%. Būtiska apsaimniekoto māju daudzuma palielināšanās pērnā gada beigās, kopējam māju skaitam pārsniedzot pusotru simtu, ļauj prognozēt, ka šogad uzņēmums kļūs par daudzdzīvokļu māju vadošo privāto pārvaldīšanas uzņēmumu Latvijā, portālu «Apollo» informēja Roberts Kārkliņš, «Latio» tirgus pārskatu projektu vadītājs.

«Latio namsaimnieks» apgrozījums pieaudzis par 23%, apsaimniekoto māju portfelis – par 40%

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Latio namsaimnieka» apgrozījums 2012.gadā bija 1,24 miljoni latu, liecina neauditētie uzņēmuma finanšu rādītāji. 2011.gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 1 miljonu latu un attiecībā pret 2010.gadu tas bija dubultojies.

«Uzņēmuma 2012.gada peļņa plānota iepriekšējā gada līmenī, jo uzņēmāmies segt iedzīvotāju parādus komunālo pakalpojumu piegādātājiem. Visa peļņa tiks novirzīta šīm vajadzībām,» skaidro «Latio namsaimnieka» valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

2012.gada laikā  strauji pieauga uzņēmuma klientu skaits daudzdzīvokļu dzīvojamo māju sektorā, apsaimniekoto māju portfeli palielinot par aptuveni 40%. Tas bija saistīts ar citu apsaimniekošanas uzņēmumu – SIA «Namu apsaimniekošana», SIA «Jauna vide.lv», SIA «LAF nami» – nesekmīgo darbību, kuras rezultātā šo apsaimniekotāju klienti izteica vēlmi savu īpašumu pārvaldīšanu nodot «Latio namsaimniekam», jo uzņēmuma finanšu stabilitāte ļāva piedāvāt iedzīvotājiem un komunālo pakalpojumu piegādātājiem pieņemamus risinājumus.

«Klientu skaita būtiskais pieaugums pagājušā gada nogalē uzņēmuma apgrozījumā atspoguļosies 2013.gadā, tādēļ prognozējam, ka šogad «Latio namsaimnieks» kļūs par daudzdzīvokļu māju vadošo privāto pārvaldīšanas uzņēmumu Latvijā. Nozares līderu loma uzliek arī nopietnus pienākumus, tāpēc uzņēmuma vadība iepriekšējo gadu kvantitatīvos mērķus, kas bija saistīti ar strauju uzņēmuma izaugsmi kopš 2008.gada, mainījusi pret mērķiem, kas saistīti ar klientu kvalitatīvu apkalpošanu, viņu apmierinātības paaugstināšanu,» norāda A.Gontarevs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. novembris

Vārda dienas

Zigfrīda, Zigrīda, ZigrīdsSigrija, Zigfrida, Zigda, Ziga, Zigrita, Zigrids, Zigrida, Zigra, Sigrūna, Sigrīda, Gunilla

Valūtu kursi

23.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv