«Latte» un Intars Busulis piedāvā jaunu Zigmara Liepiņa radiosinglu

Apollo
0 komentāru

Jaunā puišu grupa «Latte» un dziedātājs Intars Busulis piedāvā jaunu radiosinglu – Zigmara Liepiņa un Kaspara Dimitera skaņdarbu «Mīļā magonīt».

«Latte» un Intars Busulis piedāvā jaunu Zigmara Liepiņa radiosinglu

Publicitātes foto

Turpinot darbu pie komponista Zigmara Liepiņa populārāko dziesmu jaunajām versijām, puišu grupa «Latte» sadarbībā ar dziedātāju Intaru Busuli ir ieskaņojusi dziesmu «Mīļā magonīt», kas pirmo reizi tika atskaņota 1982. gadā, kad to izpildīja Viktors Lapčenoks un grupa «Modo».

Dziesmas jaunās versijas aranžējumu džeza noskaņās ir veidojuši Valters Frīdenbergs um Krists Auznieks, bet ierakstā ir piedalījušies Toms Poišs (kontrabass), Raitis Aukšmuksts (bungas) un Krists Auznieks (taustiņi).

Intaram Busulim šī nav pirmā sadarbība ar komponista Zigmara Liepiņa daiļradi – vēl būdams grupas «Caffe» solists, Busulis lieliski izpildīja savulaik Noras Bumbieres dziedāto dziesmu «Ķiršu lietus», savukārt grupa «Latte» līdz šim jau ir ieskaņojusi vairākas Zigmara Liepiņa dziesmas – «Mazā» un «Sievietes, ņemiet, lūk mana sirds», kas līdz ar jauno singlu «Mīļā magonīt» būs iekļautas jaunajā Zigmara Liepiņa dziesmu izlasē «Viena diena manā mūžā», kas pie klausītājiem nonāks 12. oktobrī.

Grupa «Latte» šobrīd gatavojas savam Ziemassvētku lielkoncertam, kas 19. decembrī notiks kinoteātra «Rīga» Lielajā zālē. Koncerta īpašais viesis būs Intars Busulis, bet biļetes uz koncertu jau tagad ir nopērkamas visās «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā – «www.bilesuparadize.lv».

Jaunais radiosingls «Mīļā magonīt» lejuplādei pieejams interneta mūzikas veikalos «www.doremi.lv» un «www.platformamusic.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv